KONST / Litografier / Grafiskt blad 8269314
*
nr 826 9314
Grafiskt blad
efter Joan Miró, Femme et oiseau, motivets mått: 37x24
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 maj 2013
kl 18:04:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 08:21:47
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: femme et oiseau grafiskt blad joan miró litografier
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:17
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
*
Grafiskt blad
nr 826 9314
Grafiskt blad
efter Joan Miró, Femme et oiseau, motivets mått: 37x24
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 maj 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 08:21:47 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: femme et oiseau grafiskt blad joan miró litografier
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:17 -
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55 -
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41